Strona główna Oferty pracy Pomocnik mechanika samochodowego - pracownik fizyczny
Pomocnik mechanika samochodowego - pracownik fizyczny PDF Drukuj Email
wtorek, 21 maja 2013 13:06

Oferta pracy

Nr oferty pracy OfPr/13/0559
Oferta aktualna do 31.05.2013
Wymagania pracodawcy wykształcenie zawodowe - mechanik samochodowy, 6 miesięcy stażu na stanowisku pomocnik mechanika, prawo jazdy kat.B, znajomość branży motoryzacyjnej
Zakres obowiązków
pomoc przy pracach związanych z naprawą samochodów, maszyn i urządzeń znajdujących się w zakładzie pracy, prace porządkowe
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę, pełny etat
Uwagi oferta otwarta
Miejsce wykonywania pracy Gorlice-Siary
Kontakt

pośrednik pracy (opiekun osoby bezrobotnej) wg przyjętego  podziału obsługi klienta lub bezpośrednio do Pracodawcy.

Wyszukaj

Rejestracja elektroniczna

Logo Centrum Aktywizacji Zawodowej

BIP

PSZ
Program wsparcia pracodawców

MPKU

NSR

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 69 gości

Logowanie

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach, Powered by Joomla!; free resources by SG